010640P075
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
010640P075
Manufacturer: Essentra Components In Stock 1000 pcs
Datasheet: 010640P075
Drive Type
Slotted
Head Diameter
0.263" (6.68mm)
Screw Head Type
Pan Head
Length - Overall
0.904" (22.96mm)
Length - Below Head
0.750" (19.05mm) 3/4"