WR44-U900-CE1-RK
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
WR44-U900-CE1-RK
Manufacturer: Digi International In Stock 0 pcs
Datasheet: WR44-U900-CE1-RK
Product Category: Gateways, Routers Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: CELLULAR ROUTER GLOBAL WR44 Inquiry
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Series
Transport®
Function
Router
Frequency
850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz