5913001107SF
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
5913001107SF
Manufacturer: Dialight In Stock 0 pcs
Datasheet: 5913001107SF
Description: LED PRISM 3MM RED,GRN SILIC SMD $1.28
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Green, Red
Series
591
Current
30mA
Lens Size
4.80mm Dia