ASMAJ22A-HF
|---|---|---|---|
| Datasheet: | ASMAJ22A-HF | ||
| Product Category: | Accessories | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | TVS Diodes / ESD Suppressors 22V 400W SMA UNI-DIR | $0.48 | |
- Working Voltage
- 22 V
- Clamping Voltage
- 35.5 V
- Breakdown Voltage
- 24.4 V
- Vf - Forward Voltage
- 3.5 V
- Pd - Power Dissipation
- 1 W
- Ipp - Peak Pulse Current
- 11.3 A
- Pppm - Peak Pulse Power Dissipation
- 400 W