415-0038-MM500
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
415-0038-MM500
Manufacturer: Cinch Connectivity Solutions Johnson In Stock 68 pcs
Datasheet: 415-0038-MM500
Product Category: Coaxial Cables (RF) Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: CBL ASSY SMA PLUG RG58 19.69" $18.54
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Gray
Style
SMA to SMA
Gender
Male to Male
Length
19.69" (500.00mm)
Series
Features
Shielded
Impedance
50 Ohms
Cable Type
RG-58
Part Status
Active
1st Connector
SMA Male Plug
2nd Connector
SMA Male Plug
Frequency - Max
12.4GHz