APS25A77256G-3BTM
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
APS25A77256G-3BTM
Manufacturer: Apacer Memory America In Stock 0 pcs
Datasheet: APS25A77256G-3BTM
Description: SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V Inquiry
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
SATA III
Series
SFD25A-M
Weight
Form Factor
2.5"
Memory Size
256GB
Memory Type
FLASH - NAND (MLC)
Part Status
Obsolete
Speed - Read
525MB/s
Current - Max
680mA (Typ)
Speed - Write
455MB/s
Size / Dimension
100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
Voltage - Supply
5V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C