APS25A77064G-3BT
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
APS25A77064G-3BT
Manufacturer: Apacer Memory America In Stock 0 pcs
Datasheet: APS25A77064G-3BT
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V Inquiry
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
SATA III
Series
SFD25A
Weight
Form Factor
2.5"
Memory Size
64GB
Memory Type
FLASH - NAND (SLC)
Part Status
Active
Speed - Read
530MB/s
Current - Max
460mA (Typ)
Speed - Write
440MB/s
Size / Dimension
100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
Voltage - Supply
5V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C