135101-R2-10.00
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
135101-R2-10.00
Manufacturer: Amphenol RF Division In Stock 23 pcs
Datasheet: 135101-R2-10.00
Product Category: Coaxial Cables (RF) Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 10" $23.53
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Gray
Style
SMA to SMA
Gender
Male to Male
Length
10.000" (254.00mm)
Series
Features
Impedance
50 Ohms
Cable Type
Hand Formable .141
Part Status
Active
1st Connector
SMA Male Plug
2nd Connector
SMA Male Plug
Frequency - Max
12.4GHz