CP0805B1975CWTR
| Manufacturer: | AVX Corporation |
In Stock 0 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | CP0805B1975CWTR | ||
| Product Category: | RF Directional Coupler | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | RF DIR COUPLER 1.975GHZ 0805 | $0.35 | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Series
- Frequency
- 1.975GHz
- Isolation
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Part Status
- Active
- Power - Max
- 3W