AT-K-C-26-4-B/14
| Manufacturer: | ASSMANN WSW Components |
In Stock 366 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | AT-K-C-26-4-B/14 | ||
| Product Category: | Modular - Flat Cable | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Length
- Series
- Packaging
- Bulk
- Shielding
- Cable Type
- Coil
- Wire Gauge
- 26 AWG
- Cable Width
- 0.189" (4.80mm)
- Part Status
- Active
- Cable Height
- 0.097" (2.46mm)
- Jacket Color
- Black
- Coil Diameter
- 0.512" (13mm)